WYBRANO NAJPIEKNIESZE OGRODY 2014 !

     Nasza gmina ciągle pięknieje. Dzieje się tak za sprawą pracowitości i gustów naszych mieszkańców. Nie jest już rzadkością ładnie zadbane otoczenie domu, wykoszone podwórko wewnątrz ogrodzenia i od strony drogi. To cieszy. Bo przecież każdy chce żyć i mieszkać w ładnym otoczeniu. Mamy nadzieję, że nasz konkurs również temu sioę przysłużył. Warto pokazywać dobre przyklady! W tym roku 20 sierpnia komisja w składzie Kmila Polit - Prezes SPR, Jolanta Walczak Gm. Rogów, Grzegorz Wasilewski LZD SGGW w Rogowie dokonała przeglądu wszystkich zgłoszonych ogródków.

    W tym roku, również wybrano naszym zdaniem najpiękniejsze ze zgłoszonych ogródki. Warto się nimi pochwalić. Może skłoni to sąsiadów do zadbania również o swoje otoczenie?

Tegoroczni laureaci to:

  • Ewa Miller - Kobylin
  • Ryszard Susik - Olsza
  • Stanisław Szczurtek - Rogów ul. Wojska Polskiego

wyrózniono również:

  • Agieszka Witkowska - Wągry
  • J.W. Nowaczykowie - Wągry

 

 Nagrody ufundowane przez Urząd Gminy Rogów, LZd SGGW w Rogowie, i nasze Stowarzyszenie zostały uroczyście wręczone podczas tegorocznych dożynek. Tu można zobaczyć zdjęcia z tegorocznych dożynek.

 

 

 

OGRÓDKI 2014 - galeria